O NAS

mieszkanie na Targówku

MJ DEVELOPER SP. Z O.O. to firma stworzona z pasji do budowania będąca efektem lat doświadczeń na rynku deweloperskim. Tworzymy dla tych, którzy cenią sobie komfortowe wnętrza o wysokim standardzie. W swoich projektach i wykonawstwie łączymy wysoką jakość, nowoczesność i indywidualne podejście do Państwa oczekiwań.Stosujemy nowoczesne oraz sprawdzone technologie i materiały. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Wykończamy pod klucz.

Istotne dla naszej Spółki jest zabezpieczone, pełne finansowanie w zakresie wszystkich inwestycji, a wpłaty klientów lokowane są na wydzielonych i kontrolowanych przez bank finansujący, rachunkach powierniczych.

Nasze projekty dowodzą tego, że możliwym jest estetyczne wkomponowanie inwestycji w tkankę miejską przy jednoczesnym zapewnieniu spokoju, kameralnej atmosfery, a przede wszystkim prywatności. To wszystko w dogodnej lokalizacji – wybierając miejsca dla naszych projektów szukamy działek w pobliżu stacji metra bądź innych dogodnych węzłów komunikacyjnych.